تقدیر از دکتر گودرزیان موسس باشگاه فوتبال پارس برازجان

بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر از دکتر مزدک گودرزیان موسس باشگاه فوتبال پارس برازجان تقدیر کرد.

 

کلیپ تقدیر از دکتر گودرزیان موسس باشگاه فوتبال پارس برازجان

 

در این آئین که شامگاه دوشنبه 9 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات باشگاه پارس برگزار گردید عضو کمیته فرهنگی ورزشی بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر با اشاره به اهداف و کارکردهای بنیاد رشد گفت: یکی از برنامه های بنیاد حمایت از نخبه هایی است که از بضاعت مالی خوبی برخوردار نیستند اما از هوش بالایی سرشار هستند.

نادر آزاده افزود: اکنون این بنیادکمیته فرهنگی ورزشی را تشکیل داده که وظیفه اش تقدیر و تشکر از پیشکسوتان و افرادی است که گام های موثری در این بخش برداشته اند.

وی افزود: این بنیاد تاکنون سه برنامه را پشت سر گذاشته و در شهرستان های دیگر افراد پیشکسوت را مورد تقدیر قرار دادند و اکنون اولین شخص در دشتستان که مورد تقدیر قرار گرفت جناب دکتر مزدک گودرزیان موسس باشگاه فوتبال پارس است.

عضو کمیته فرهنگی ورزشی بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر با اشاره به سوابق و خدمات دکتر گودرزیان گفت: وی متولد اصفهان است ولی با عشق وارد دشتستان شد و با اینکه حرفه اصلی وی دندانپزشکی است با عشق به حمایت از فوتبال شتافت و در سال ۹۳ نیز باشگاه فوتبال پارس را در برازجان تاسیس کرد.

نادر آزاده افزود: من خود در سال های ابتدای تاسیس باشگاه عضو هیات مدیره باشگاه پارس بودم و با خود در همان موقع گفتم خدا کند دکتر خسته نشود و اهداف باشگاه را تا آخر دنبال کند ولی اکنون میبینم به همه اهداف یکی یکی می رسد.وی افزود: دکتر می توانست سرمایه اش را جای دیگر ببرد ولی این کار را نکرد او عاشق بود، امیدوارم اجازه ندهیم او از اینجا برود، رفتن آقای دکتر یعنی سوختن خیلی از استعداد ها و امیدوارم این اتفاق نیفتد.عضو کمیته فرهنگی ورزشی بنیاد رشد و اندیشه سازندگی بیان کرد: هرکدام از بچه های این باشگاه می توانند یک مهدی طارمی، یک مهدی قائدی، یک محمد محبی دشتستانی و یا محمد دانشگر باشند.

نادرآزاده بیان کرد: اگر دانشجویان و دانش آموزان کم بضاعت نخبه ای را میشناسید می توانید به بنیاد رشد و اندیشه سازندگی معرفی کنید.موسس باشگاه فوتبال پارس نیز در سخنانی با تشکر از بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر اظهار داشت: راستش را بگویم من زیاد با تشویق میانه ای ندارم ولی گاهی تشویق های شما خواص به من خیلی انرژی می‌دهد خصوصا در ماجرای اخیر که آموزش‌و پرورش‌دست روی‌‌این مکان گذاشته و انتظار داشت ما از این جا برویم.

دکتر مزدک گودرزیان افزود: حتی قیمت گذاری کرده بودند بر اساس چیزی که ما اینجا ایجاد کرده بودیم و متاسفانه ما اینطور حواشی را داریم و تنها چیزی که در جلسه با این مدیران ارشدشان داشتیم متوجه شدم ترس از بازرسی بود که ما مگر اینجا چه می کنیم؟وی در خصوص زمین پینت بالی که بازهم به لطف مسؤولان بسته شد گفت و خاطرنشان کرد: اما چیزی که برای من ارزش دارد بچه هایی است که اینجا نشسته اند یک زمانی به تیم ملی ما خواهند رفت و از شما ممنونم بابت زحمتی که کشیدید و از بچه های نوجوان ممنونم که پارسال تاریخ سازی کردند و نائب قهرمانی ایران را به دست آوردیم و بچه ها میخواهند بازهم برای قهرمانی بجنگند.

مزدک گودرزیان عنوان کرد: زمانی که اینجا شروع کردم زمین خالی و بایری بیش نبود اما محرومیت اینجا را پله ای برای پیشرفت کردم. در پایان این آیین از زحمات و خدمات دکتر مزدک گودرزیان موسس باشگاه فوتبال پارس توسط سه تن از اعضای کمیته فرهنگی ورزشی بنیاد رشد و اندیشه سازندگی با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر از سال ۱۳۸۵فعالیت خود را آغاز کرد و از کارکردهای آن اعطاء بورس تحصیلی و حمایت و پشتیبانی آموزشی از دانش آموزان و دانشجویان مستعد و بی بضاعت و همچنین حمایت از اندیشه های راهبردی توسعه استان بوشهر می باشد که تاکنون بیش از۱۶۰۰دانش آموز و دانشجو را تحت پوشش خود قرار داده است.