بانوان رزمی‌کار خارگ موفق به کسب ۲۴ مدال کشوری شدند

رئیس هیئت کاراته جزیره خارگ گفت: بانوان رزمی‌کار جزیره خارگ با شرکت در مسابقات ملی کاراته در سبک‌های مختلف موفق به کسب ۲۴ مدال رنگارنگ شدند.

مرتضی علی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خارگ با اشاره به توانمندی‌های رزمی‌کاران جزیره خارگ اظهار داشت: رزمی‌کاران جزیره خارگ از توانایی بالایی  برخوردار هستند و این بانوان با افتخارآفرینی در رقابت کشوری، توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشتند. بانوان رزمی کار جزیره خارگ در مسابقات کشوری مدالهای رنگارنگ کسب کرده و افتخاری دیگر برای ورزش کاراته جزیره خارگ رقم زدند.

رئیس هیئت کاراته جزیره خارگ  با اشاره به مسابقات کاراته سبک شوتوکان به میزبانی تهران و با حضوریک‌هزار و 500 ورزشکار برگزار شد خاطر نشان کرد: تیّم کاراته بانوان جزیره خارگ با رزمی کاران توانمند  با  ورزشکاران قدرتمند در این مسابقات شرکت کردند که  موفق به کسب 24 مدال گوناگون کشوری شامل  5 مقام قهرمان، 5 مقام دومی و  14 مقام سومی کاتا و کومتیه شدند.

علی‌پور افزود: از 5 ورزشکار جزیره خارگ، فاطمه درودگاهی مقام نخست، پگاه بهوندی مقام سوم، آیه غلامیان مقام دوم و زهرا اسکندری مقام سوم را کسب کرد.

وی ضمن قدردانی از مربی تیم کاراته جزیره خارگ، رئیس اداره ورزش و جوانان جزیره و مدیریت عملیات عمومی پایانه نفتی خارگ خواستار توجه و حمایت از ورزشکاران این رشته مدال‌آور و دارای ظرفیت شد.