06 مهر 1401

نخبه بوشهری جزو 4 پژوهشگر برتر کشور شد

 

پروفسور مجید اسدی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان یکی از چهار پژوهشگر و فناور عرصه سلامت دانشگاه های علوم پزشکی کشور معرفی شد.

به نقل از روابط عمومی این دانشگاه؛ دکتر ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در پاسخ به دبیر شانزدهمین جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری عرصه سلامت کشور برای معرفی پژوهشگران و فناوران شاخص دانشگاه های علوم پزشکی چهار نفر از اساتید منتخب این حوزه را معرفی کرد.

براساس این گزارش اهمیت معرفی پروفسور مجید اسدی جوانترین استاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به این علت است که وی توانسته در کنار اساتید پر سابقه ای از دانشگاه های شهید بهشتی، تبریز و مشهد قرار گیرد.

دکتر افشین زرقی استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر یداله امیدی استاد دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دکتر حسین حسین زاده استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دیگر پژوهشگران و فناوران معرفی شده هستند.

در شانزدهمین جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانشگاه ها و مراکز علمی ، آموزشی و پژوهشی سراسر کشور که آذر ماه سال جاری در هفته پژوهش برگزار خواهد شد افراد برتر در زمینه های پژوهشی و فناوری سال 94 معرفی خواهند شد.

دکتر مجید اسدی متولد 1356 در شهرستان جم و متخصص پزشکی هسته ای است.

وی در سال ۲۰۰۵ در دوران دانشجویی جایزه بین‌المللی گوش و حلق و بینی آمریکا را کسب کرد، در سال ۲۰۰۶ به عنوان یکی از پژوهشگران برتر از طرف کنفدراسیون جهانی پزشکی هسته‌ای در کره‌جنوبی شناخته شد، کسب جایزه بین‌المللی در کنگره مغز و اعصاب استرالیا به خاطر اقداماتی که در زمینه پزشکی هسته‌ای و مغز انجام داده بود و در کنگره لندن که سال گذشته برگزار شد نیز ۲ مقاله وی به عنوان برتر شناخته شد.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی