سومین اردوی ملی عکاسی استان بوشهر برگزار شد

 

سومین اردوی ملی عکاسی استان بوشهر با هدف مستند سازی و ثبت و ضبط شهرهای بوشهر، خورموج، برازجان، اهرم و دلوار از مورخ چهارم بهمن تا چهارم اسفند ماه در حال برگزاری است. در همین رابطه عبدالرحمن برزگر مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر ضمن تشکر از همه ی عکاسان و هنرمندان شرکت کننده در اردو ملی عکاسی گفت: این اردو با هدف پایش صدا و تصویر در استان بوشهر برگزار می شود.

 

 

وی افزود به یقین هم اکنون مستند سازی جامعه در حوزه های مختلف از جمله، معماری، مردم شناسی، تجارت، گردشگری، دریا و دریا نوردی و دیگر اشکال زیست مردم نیاز روز افزون است، به همین منظور با برنامه ریزی انجام شده ۶۵ نفر از هنرمندان عکاس، فیلمبردار و صدا بردار به مدت یکماه شهرهای بوشهر، برازجان، خورموج، دلوار اهرم به تصویر می کشند. برزگر با ابراز خرسندی از آرشیو به دست آمده، پروژه ملاقات با بوشهر را منحصر بفرد عنوان کرد و افزود حتم دارم دانش پژوهان و آینده پژوهان و آدم های قرن پانزدهم به هنرمندان سینمای جوان آفرین خواهند گفت مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر بیان داشت: تا کنون ۵۰۰۰ قطعه عکس، ۳۰۰۰ ساعت فیلم و ۲۰۰۰ ساعت صدا با کیفت مطلوب ثبت شده که پیش بینی می شود تا اسفندماه این امار افزایش چشمگیری داشته باشد.

 

برزگر بابت همیاری و همکاری از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاونت اجتماعی و فرهنگی نیروی انتظامی،معاونت اجتماعی و فرهنگی دریابانی، دانشگاه علمی کاربردی اصناف،بنیاد رشد سازندگی، شهرداری دلوار و اتاق بازرگانی تشکر نمود.

گفتنی است در این اردو حمید علیزاده، یونس رازقی پور، سید کریم موسوی و بهروز دربندی روسای دفاتر انجمن سینمای جوان برازجان، تنگستان، دشتی و کارگاه عکس دلوار با برنامه ریزی دقیق میزبانی این اردو را بر عهده دارند.

در راستای حمایت از مستندسازان و پژوهشگران عرصه های معماری، مردم شناسی، دریانوردی، تجارت و زیست بوم مردم مناطق شهرهای بوشهر، برازجان، خورموج، اهرم و دلوار که با برنامه ریزی انجمن سینمای جوان و با حضور 65 نفر از هنرمندان عکاس، فیلمبردار و صدابردار بمدت یکماه در شهرهای ذکر شده از چهارم بهمن ماه سال 1400 شروع گردیده است مورد حمایت مؤسسه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر قرار گرفته که بدینوسیله از همه دست اندرکاران این کار پسندیده و ماندگار تقدیر و تشکر بعمل می آید.

                                                      مؤسسه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر